Oferujemy Państwu diagnostykę patomorfologiczną, która obejmuje szeroki zakres badań cytologicznych i histopatologicznych.

Nasze badania wykonywane są w bardzo krótkim czasie (z reguły od 2 do 5 dni).

Badania te realizowane są w oparciu o zespół doświadczonych techników laboratoryjnych i lekarzy specjalistów patomorfologów, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali w wiodących ośrodkach akademickich i onkologicznych w kraju i zagranicą. 

Pracujemy na sprzęcie firmy LEICA z 2011 roku, który gwarantuje wysoką jakość uzyskiwanych preparatów w możliwie najkrótszym okresie czasu.

W ramach oferowanego pakietu usług szczególną uwagę zwracamy na unikalny w skali Polski dwustopniowy system oceny i weryfikacji cytologii ginekologicznych, prowadzony przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w tym zakresie:

I etap – ocena przez specjalistów cytomorfologii medycznej,

II etap – dodatkowa ocena weryfikująca przez specjalistę patomorfologa.

Wynik badania cytologicznego formułowany jest w obowiązującym w Polsce systemie Bethesda oraz wg klasyfikacji Papanicolao’u.  

Badania materiału tkankowego po zabiegowego i pooperacyjnego opracowywane są według najbardziej aktualnych wytycznych towarzystw naukowych patomorfologicznych i onkologicznych.

W ramach współpracy oferujemy:

Odbiór materiału do badań

Dysponujemy flotą samochodową. Przeszkoleni kurierzy odbierają materiał w ustalonych wcześniej terminach.  Transport próbek do laboratorium odbywa się zgodnie z zasadami przewożenia materiału biologicznego. Materiał przewozimy w specjalnych, chłodzonych pojemnikach.

Dogodną formę prezentacji wyników, dostosowaną do potrzeb danej placówki

W naszych laboratoriach wyniki są podpisywane przez diagnostów w formie bezpiecznego podpisu elektronicznego.

©ALAB PLUS Sp. z o.o. ul. Stępińska 22/30, 00-739 Warszawa tel.: 223496806 e-mail:histopatologia@alab.com.pl | Polityka prywatności